Meet Logo
2016 NCRunners Holiday Invitational
Dec 17, 2016

 Back to Timetable

ENTRIES

#11 Boys' 3200 Meters

Athlete Yr. Team Seed Note
1 AYERS, Connor SR Southwest GuilfordNT
2 BADER, Niklas JR Myers Park10:45.00
3 BAUTISTA, Oscar JR West Rowan11:10.00
4 CARMICHAEL, Camden JR Middle Creek10:20.00
5 CASTELLAW, Cooper SO Alexander Central10:15.00
6 CATHEY, Jackson JR North Lincoln10:12.00
7 CEBALLOS, Alexis SO Parkland11:27.00
8 CHURCHILL, Zachary SO North Mecklenburg11:00.00
9 CLARK, Pace SO Providence10:50.00
10 CLASSEY, beck JR Unattached11:17.89
11 CONRAD, Quinn SO Leesville Road10:55.00
12 DOUGLAS, John Kelly SO Asheville10:22.00
13 EARNHARDT, Will SO Southeast Guilford11:13.91
14 FADER, Micheal SO Durham School of the Arts11:30.00
15 FUHRER, Jack FR Leesville Road10:40.00
16 HARRILL, Cade SR West Rowan11:00.00
17 HONEYCUTT, Haven SO Asheville9:45.00
18 INMAN, Andrew JR Unattached10:11.00
19 JOHNSON, Kazelee JR Nash Central11:20.00
20 JONES, Perrin SO Unattached10:35.00
21 KEMPER, Collin SR Asheville10:28.55
22 KOMYATI, Jarred JR Panther Creek10:05.00
23 LEACH JR. , Travis SO Southwest Guilford10:35.20
24 MAXON, Chris Thomasville10:03.00
25 MAXWELL, Landon JR Unattached9:38.00
26 MCLAMB, Xavier SO Hobbton11:25.00
27 MCPHERSON, Joseph JR Eastern Alamance10:57.00
28 MELVILLE, benny SO Unattached10:24.00
29 MENDENHALL, Dakota JR Forbush9:37.64
30 MOORE, Ryan JR Panther Creek10:40.00
31 MYERS, Patrick SR Corinth-Holders9:50.00
32 PASCHAL, Lucas SO Unattached10:40.00
33 PETTY, Caleb SR Leesville Road9:44.00
34 RODRIGUEZ, Gavin JR Rocky River10:40.00
35 RUSHOK, Frank SO West Carteret10:15.00
36 SOSA, Gabriel JR Central AcademyNT
37 STALEY, Dakota SR Southeast Guilford11:20.00
38 STEVENS, Colin Henry JR Unattached10:12.54
39 STRANDBERG, Colton SR Southeast Guilford11:07.06
40 SWANSEY, Ned FR Durham School of the Arts11:30.00
41 WATSON, Stone SO West Carteret10:30.00
42 WITHERSPOON, Joshua SO Unattached11:29.00
43 ZAUNER, Nathan SR West Rowan10:45.00
Total Entries: 43

Last Posted: Sat Dec 17 17:54:28 GMT-0500 2016

#11 Boys' 3200 Meters

Athlete Yr. Team Seed Note
1 AYERS, Connor SR Southwest GuilfordNT
2 BADER, Niklas JR Myers Park10:45.00
3 BAUTISTA, Oscar JR West Rowan11:10.00
4 CARMICHAEL, Camden JR Middle Creek10:20.00
5 CASTELLAW, Cooper SO Alexander Central10:15.00
6 CATHEY, Jackson JR North Lincoln10:12.00
7 CEBALLOS, Alexis SO Parkland11:27.00
8 CHURCHILL, Zachary SO North Mecklenburg11:00.00
9 CLARK, Pace SO Providence10:50.00
10 CLASSEY, beck JR Unattached11:17.89
11 CONRAD, Quinn SO Leesville Road10:55.00
12 DOUGLAS, John Kelly SO Asheville10:22.00
13 EARNHARDT, Will SO Southeast Guilford11:13.91
14 FADER, Micheal SO Durham School of the Arts11:30.00
15 FUHRER, Jack FR Leesville Road10:40.00
16 HARRILL, Cade SR West Rowan11:00.00
17 HONEYCUTT, Haven SO Asheville9:45.00
18 INMAN, Andrew JR Unattached10:11.00
19 JOHNSON, Kazelee JR Nash Central11:20.00
20 JONES, Perrin SO Unattached10:35.00
21 KEMPER, Collin SR Asheville10:28.55
22 KOMYATI, Jarred JR Panther Creek10:05.00
23 LEACH JR. , Travis SO Southwest Guilford10:35.20
24 MAXON, Chris Thomasville10:03.00
25 MAXWELL, Landon JR Unattached9:38.00
26 MCLAMB, Xavier SO Hobbton11:25.00
27 MCPHERSON, Joseph JR Eastern Alamance10:57.00
28 MELVILLE, benny SO Unattached10:24.00
29 MENDENHALL, Dakota JR Forbush9:37.64
30 MOORE, Ryan JR Panther Creek10:40.00
31 MYERS, Patrick SR Corinth-Holders9:50.00
32 PASCHAL, Lucas SO Unattached10:40.00
33 PETTY, Caleb SR Leesville Road9:44.00
34 RODRIGUEZ, Gavin JR Rocky River10:40.00
35 RUSHOK, Frank SO West Carteret10:15.00
36 SOSA, Gabriel JR Central AcademyNT
37 STALEY, Dakota SR Southeast Guilford11:20.00
38 STEVENS, Colin Henry JR Unattached10:12.54
39 STRANDBERG, Colton SR Southeast Guilford11:07.06
40 SWANSEY, Ned FR Durham School of the Arts11:30.00
41 WATSON, Stone SO West Carteret10:30.00
42 WITHERSPOON, Joshua SO Unattached11:29.00
43 ZAUNER, Nathan SR West Rowan10:45.00
Total Entries: 43

Last Posted: Sat Dec 17 17:54:28 GMT-0500 2016