Meet Logo
2018 Green and Gold NC/VA Border Clash
Jan 6, 2018

 Back to Timetable

STARTLIST

#10 Boys 4 x 200m Relay

% HS Facility 1:30.18 Hayes, Barnes, Littlejohn, Burnette Parkland 2/11/2017 
! JDL Fast Track 1:31.02   2Fast2Strong 2/6/2015 

Start Time: 12:00 PM

Section 1 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
3 West Stokes A Blevins, Dustin Cockerham, Hunter Murray, Foster Hicks, William 1:39.36 Mighty Explorers Challenge #3
4 Independence A Drummond, Devine Bradley, Mason Templeton, Darius Purando, Elijah 1:39.27 NCRunners Holiday Invitational
5 Green Hope A Mickens, Devon Watkins, Jaquel Trubey, Ben Barnes, Carson 1:36.14
6 North Mecklenburg A Middleton, Jaden Lee, Duantae' Ray, Randy Lynn, Dequan 1:37.03 David Oliver Classic

Section 2 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
3 Southwest Guilford A Wiggins, Justin Buchannon, Brandon Joyner, Ahmad Medley, Terreis 1:35.95 Guilford County Championships
4 Reidsville A Easley, Jalen Thompson, Savion Trice, Naszai Hill, Isaac 1:35.92 David Oliver Classic
5 Leesville Road A Ellis, Mason Ujah, Erem Ayuk-Takem, Beau Azubuike, CJ 1:35.64 Dennis Craddock Carolina Relays
6 Asheville A Clement, Corey Hines, Keevon Hines, Keenon Robinson, Trevon 1:35.82 NCRunners Holiday Invitational

Section 3 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
2 Heritage (Ly) A Megginson , Chris Harvey, Malik Johnson , Kofi Thomas , Jaylen 1:35.27
3 Enloe A Dobbin, Zachary Koonce, Levin Addison, Donovan Muldrow, Rodrick 1:35.00
4 Hillside A Dillon, Myles Spell, Corey Norman, Kamari Robinson, Dyvai 1:32.36
5 Southeast Raleigh A McKay, Chris Williams, Tyler Williams, Brian Ruffin, Christian 1:27.30
6 Parkland A Roseboro, Jacquez Littlejohn, Joseph Monell, Julian Hayes, Savien 1:29.50

Last Posted: 1/6/2018 3:55 PM

#10 Boys 4 x 200m Relay

% HS Facility 1:30.18 Hayes, Barnes, Littlejohn, Burnette Parkland 2/11/2017 
! JDL Fast Track 1:31.02   2Fast2Strong 2/6/2015 

Start Time: 12:00 PM

Section 1 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
3 West Stokes A Blevins, Dustin Cockerham, Hunter Murray, Foster Hicks, William 1:39.36 Mighty Explorers Challenge #3
4 Independence A Drummond, Devine Bradley, Mason Templeton, Darius Purando, Elijah 1:39.27 NCRunners Holiday Invitational
5 Green Hope A Mickens, Devon Watkins, Jaquel Trubey, Ben Barnes, Carson 1:36.14
6 North Mecklenburg A Middleton, Jaden Lee, Duantae' Ray, Randy Lynn, Dequan 1:37.03 David Oliver Classic

Section 2 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
3 Southwest Guilford A Wiggins, Justin Buchannon, Brandon Joyner, Ahmad Medley, Terreis 1:35.95 Guilford County Championships
4 Reidsville A Easley, Jalen Thompson, Savion Trice, Naszai Hill, Isaac 1:35.92 David Oliver Classic
5 Leesville Road A Ellis, Mason Ujah, Erem Ayuk-Takem, Beau Azubuike, CJ 1:35.64 Dennis Craddock Carolina Relays
6 Asheville A Clement, Corey Hines, Keevon Hines, Keenon Robinson, Trevon 1:35.82 NCRunners Holiday Invitational

Section 3 of 3

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed Note
2 Heritage (Ly) A Megginson , Chris Harvey, Malik Johnson , Kofi Thomas , Jaylen 1:35.27
3 Enloe A Dobbin, Zachary Koonce, Levin Addison, Donovan Muldrow, Rodrick 1:35.00
4 Hillside A Dillon, Myles Spell, Corey Norman, Kamari Robinson, Dyvai 1:32.36
5 Southeast Raleigh A McKay, Chris Williams, Tyler Williams, Brian Ruffin, Christian 1:27.30
6 Parkland A Roseboro, Jacquez Littlejohn, Joseph Monell, Julian Hayes, Savien 1:29.50

Last Posted: 1/6/2018 3:55 PM