Meet Logo
2016 Guilford County Championships
Feb 2, 2016

 Back to Timetable

RESULTS

                        
 Big Kahuna Timing - Contractor License              2/2/2016 - 8:51 PM
               Guilford County Championships - 2/2/2016                
                            JDL Fast Track                             
 
Event 17  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Apple, Alex               12 Ragsdale              12:18.94   10   
  2 griffin, sue              11 High Point Central    12:42.46    8   
  3 Hunt, Rebecca             10 Page                  12:43.38    6   
  4 Ehrhardt, Megan           09 Southeast Guilford    13:08.63    5   
  5 Gale, Amber               11 Northern Guilford     13:21.24    4   
  6 Bourque, Katelyn          09 Southeast Guilford    13:32.95    3   
  7 Walden, Cheyenne          11 Western Guilford      14:30.61    2   
  8 Ly, Lyann                 09 Ragsdale              15:05.92    1   
  9 Koenig, Annie             12 Northern Guilford     15:18.78        
 10 Hill, Victoria            11 Southeast Guilford    15:43.89        
 -- Chhetri, Sujata           11 Southwest Guilford         DNF        
 -- Shropshire, Katelyn       12 Northwest Guilford         DNS        
 -- Felder, Isabella          09 Northwest Guilford         DNS        

                    
                    
 Big Kahuna Timing - Contractor License              2/2/2016 - 8:51 PM
               Guilford County Championships - 2/2/2016                
                            JDL Fast Track                             
 
Event 17  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Apple, Alex               12 Ragsdale              12:18.94   10   
  2 griffin, sue              11 High Point Central    12:42.46    8   
  3 Hunt, Rebecca             10 Page                  12:43.38    6   
  4 Ehrhardt, Megan           09 Southeast Guilford    13:08.63    5   
  5 Gale, Amber               11 Northern Guilford     13:21.24    4   
  6 Bourque, Katelyn          09 Southeast Guilford    13:32.95    3   
  7 Walden, Cheyenne          11 Western Guilford      14:30.61    2   
  8 Ly, Lyann                 09 Ragsdale              15:05.92    1   
  9 Koenig, Annie             12 Northern Guilford     15:18.78        
 10 Hill, Victoria            11 Southeast Guilford    15:43.89        
 -- Chhetri, Sujata           11 Southwest Guilford         DNF        
 -- Shropshire, Katelyn       12 Northwest Guilford         DNS        
 -- Felder, Isabella          09 Northwest Guilford         DNS