Meet Logo
2016 Guilford County Championships
Feb 2, 2016

 Back to Timetable

RESULTS

                        
 Big Kahuna Timing - Contractor License              2/2/2016 - 8:51 PM
               Guilford County Championships - 2/2/2016                
                            JDL Fast Track                             
 
Event 30  Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Popek, Joseph             12 Ragsdale              15-00.00   10   
  2 Gant, Dawson              11 Andrews, T. W.        11-00.00    8   
  3 Enlow, Tanner             12 Northern Guilford     10-06.00    6   
  4 Xayavong, Dylan           10 Southeast Guilford    10-00.00    5   
  5 Harbison, Dakota          11 Ragsdale               9-00.00    4   
  6 Steele, Michael           11 Southeast Guilford    J9-00.00    3   
  7 Duke, Thomas              12 Southeast Guilford     7-06.00    2   
 -- Willis, Jared             11 Southeast Guilford         DNS        
 -- Woehr, Andy               09 Southwest Guilford         DNS        
 -- Brown, Chase              11 Southwest Guilford         DNS        

                    
                    
 Big Kahuna Timing - Contractor License              2/2/2016 - 8:51 PM
               Guilford County Championships - 2/2/2016                
                            JDL Fast Track                             
 
Event 30  Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals                                                                 
  1 Popek, Joseph             12 Ragsdale              15-00.00   10   
  2 Gant, Dawson              11 Andrews, T. W.        11-00.00    8   
  3 Enlow, Tanner             12 Northern Guilford     10-06.00    6   
  4 Xayavong, Dylan           10 Southeast Guilford    10-00.00    5   
  5 Harbison, Dakota          11 Ragsdale               9-00.00    4   
  6 Steele, Michael           11 Southeast Guilford    J9-00.00    3   
  7 Duke, Thomas              12 Southeast Guilford     7-06.00    2   
 -- Willis, Jared             11 Southeast Guilford         DNS        
 -- Woehr, Andy               09 Southwest Guilford         DNS        
 -- Brown, Chase              11 Southwest Guilford         DNS